Falusi nyaralás gyerekekkel a Bakonyban
Egyhetes családi programajánló a Bakonyban – a Bodzás Vendégházból Akár kisebb gyerekekkel, akár kamaszokkal érkeztek, Ganna jó kiindulópont a nyugodt pihenéshez és a kalandokhoz is. A következő programtervben igyekeztem úgy összeválogatni a kirándulásokat, hogy ne kelljen minden nap sokat autózni, és maradjon idő a közös esti bográcsozásra, társasjátékra vagy a kertben való pihenésre is. 1. nap – Ismerkedés Gannával séta a faluban a Esterházy-mauzóleum megtekintése játék a vendégház kertjében állatsimogatás, pingpong, esti szalonnasütés Kisebb gyerekeknek: nyuszik, tyúkok, hinta és homokozó. Kamaszoknak: esti grillezés és csillagnézés a kertben. 2. nap – Pápai fürdőzés A Pápai Várkertfürdő mindössze körülbelül 15 perc autóútra van. Több medence, csúszdák és árnyas pihenőterületek várják a családokat. Délután érdemes sétálni a Pápai Esterházy-kastély környékén, vagy fagyizni a belvárosban. 3. nap – Kalandpark Kislődön Az Bakonyi Kalandpark igazi kedvenc a nagyo...
:))) Ezen lehet nevetni?
VálaszTörlésVagy más kárán nem illik?
Nem is gondoltam volna ezt az agyafúrtságot a lovakról, bár tény hogy csak egyszer lovagoltam, így nem nagyon ismerem őket.
Nahát, Te aztán el vagy látva fifikás állatokkal!
VálaszTörlésAzt hittem a kecskénél rafináltam állat nincs! :)
Nincs időtök unatkozni....:) Azért remélem már jobban vagytok! Szép napot!
VálaszTörlésLóetológiával fogok még jelentkezni, de kizárólag olyan kérdésekkel, amiket magunk is megtapasztaltunk.
VálaszTörlésÉs persze ugyanígy kecske- és ebkérdések is porondra kerülnek majd. Hosszú távon ezt is bele akarom szőni a falusi vendéglátós blogomba, hisz ők épp annyira hozzátartoznak a rólunk kialakult képhez, mint ahogyan hozzánk tartoznak.
Szóval ilyen körülmények között nem egyszerű a gyógyulás...:)
ÁLLATI történet - még mindig csuklok a röhögéstől! Maláta és Füge, a két vakmerő felfedező!!! Izgalmasabb, mint a Transformers-II (A bukottak bosszúja) - a minap néztem, de nyomába nem léphet a gannai sztorinak. Zsuzsikám, miért van az, hogy "Nálatok szöknek az állatok?" Szőlőnek sikerült... Füge, Maláta most lebukott... na erre varrjál gombot :-)
VálaszTörlésNagyon rafináltak az állatok, s mert "csak" állatok nem szabad lebecsülnünk őket, ezt én a macskán látom. Ha valamit el akar érni, képes mindenféle kerülőutakra csalni az embert, hogy a végén ott kössön ki, ahova macskaúrfi szerette volna....
VálaszTörlésJó kis történet, nekem is tetszett.
VálaszTörlésÉrdekes, hogy amikor az Őrségben vagyunk, nálunk a kutyáink szöknek. Külön-külön, de együtt is végiglátogatják a falubéli haverokat. A múltkor a kisebbik egyenesen Szlovéniából jött vissza, csak úgy lógott a nyelve...
Zsuzsi, lovakból nagyon jó vagy, de kíváncsi lennék, hogy hogy állsz a könyvekkel:
http://orsegiparaszthazunk.blogspot.com/2010/01/191-kerdes-konyvekrol.html