Falusi nyaralás gyerekekkel a Bakonyban
Egyhetes családi programajánló a Bakonyban – a Bodzás Vendégházból Akár kisebb gyerekekkel, akár kamaszokkal érkeztek, Ganna jó kiindulópont a nyugodt pihenéshez és a kalandokhoz is. A következő programtervben igyekeztem úgy összeválogatni a kirándulásokat, hogy ne kelljen minden nap sokat autózni, és maradjon idő a közös esti bográcsozásra, társasjátékra vagy a kertben való pihenésre is. 1. nap – Ismerkedés Gannával séta a faluban a Esterházy-mauzóleum megtekintése játék a vendégház kertjében állatsimogatás, pingpong, esti szalonnasütés Kisebb gyerekeknek: nyuszik, tyúkok, hinta és homokozó. Kamaszoknak: esti grillezés és csillagnézés a kertben. 2. nap – Pápai fürdőzés A Pápai Várkertfürdő mindössze körülbelül 15 perc autóútra van. Több medence, csúszdák és árnyas pihenőterületek várják a családokat. Délután érdemes sétálni a Pápai Esterházy-kastély környékén, vagy fagyizni a belvárosban. 3. nap – Kalandpark Kislődön Az Bakonyi Kalandpark igazi kedvenc a nagyo...
Gyönyörűek a kiskecskék!
VálaszTörlésÖrülök,hogy semmi gond.
Nagyon kiváncsiskodnak,hiszen most fedezik fel a világot. Gyönyörű a lábuk,mintha csizmában lennének. Jajj de szeretem őket!
Nem ömlengés amit írtál a kezed munkájával előállított ételekről. Nagyon jó,hogy megtudjuk mutatni egymásnak! Sőt én még azt is elvárom,hogy dícsérjenek vagy kritizáljanak! De tegyék meg! Nagyon hiú vagyok és szeretem ha dícsérnek. Persze a kritikát is megfontolom.
Azt hiszem mindannyian így vagyunk ezzel.
Nagyon jól néz ki a gomolyád! Jó lenne megkóstolni!
Mindig is tudtam, hogy csodás állat a kecske, a gidák gyönyörűek, aranyosak! A gomolyád nagyon guszta, már én is próbálkoztam házi tehéntejből hasonlóval, persze jóval kevesebből. Nem lett rossz, sőt kifejezetten kevésnek bizonyult. :-)
VálaszTörlésSzépek, aranyosak! Jut eszembe! Idősektől hallottam, hogy a gyöngyös hangja elűzi a patkányt. Ez vajh igaz?
VálaszTörlésNagy sajtevők vagyunk Melindával. Gusztusos.
Terike: már csak Gitta ellésére várunk, remélem, az is lezajlik rendben.
VálaszTörlésAnnamarie: ha sikere volt a gomolyádnak, érdemes többször is próbálkozni vele, olyan fincsi.
MJ: igen, a gyöngyös hangja sok mindent elriaszt a ház körül, én spéci a rókát próbálnám "vele" távol tartani, de az egyéb tyúkokra veszélyes négylábú sem baj, ha eliszkol a közelünkből. A kellemetlen szomszédot is ki lehet a hangjával idegelni:)))
Néha nagyon irigyellek... :) Azt hiszem, én is egész álló nap elnézegetném őket! Nagyon-nagyon édesek, szépek.
VálaszTörlésMost megkeresem a gomolyareceptedet a blogon... :)
Szia Bodzazsuzsa!
VálaszTörlésRégóta olvasgatom a blogodat ami nagyon tetszik!
Ha küldenél nekem egy e-mail címet szívesen átküldenék Neked egy "bloggerkedő" szerkesztői lehetőséget, vendéglátás-turizmus témában...
Ide küldheted, ha érdekel: cerika65@gmail.com
Háááát! Ha igazán kellemetlen a szomszéd, akkor olyan a hangja mint a gyöngyösé. Fülsértő verseny!
VálaszTörlésÖrülök a szaporulatoknak. Olvaslak ám, ha nem is jelzek. Ez a Bogi, kíváncsi vagyok-leszek!
VálaszTörlés